mubro muonline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iepazisimies / Hello

4 posters

Go down

Iepazisimies / Hello Empty Iepazisimies / Hello

Post by KlaavsKlukste Thu Sep 30, 2010 8:51 pm

Iepazisimies / Hello Tumblr_ktchbkQy4E1qzxzwwo1_500


Sveiki visi ! yo yo yo .Gribeju ar visiem iepazisties speletajiem un mazliet pastastit par sevi.Esmu jau sev draugu ar superigako nickname martinstids atradis.Čaviņas čabulīt Iepazisimies / Hello 826114 buch buch!Mes ar vinu baigi kačājāmies kopā bet par to mazliet veelak.Tātad mani sauc Klāvs Klukste man ir 15 gadi un es esmu īsts krutaks ta vismaz man visi saka jo esmu stilīgakais zēns savā klasē.Vel man ir stiligs draugs kurs ari spēlē šito superīgo mu tas ir iepriekš pieminētājs Martinstids.Ari baigi žiperīgs džeks.Viņam tāpat kā man nav draudzenītes tākā ja kāda velās iepazīties droši rakstiet mums.Bet sākumā labāk raksteit man jo es esmu spicāks džeks nekā martinss.Varēsim kopā levelot pa mu un brivdienās kad vecāki būs prom pakūleņosim pa mammas un tēta gultu.Aha to pašu gultu kurā mani uztaisija pirms 15/16 gadiem.Cool ne? Iepazisimies / Hello 67323 Nu vot taga skatos te jau atkal vis no jauna tad es saksu tulīt kapāt ! Ceru ka mans super draugs ari naks spelet iesim kopa visus klapet reali kruta heh.A aizmirsu vel pateikt ka man ir vecaks bralis vinam 17 gadu vins iet modernajas dejas un visn ir ljoti speecigs ! Takaa pat neieteiktu mani kka aizskart jo es uzreiz zinosu vinam un vins ar draugu Kolju panems motociklu no Sašas un bus klat momentali.Un tad nekadi joki vairs nebus!Bet es domaju ka jus jau sapratat ka labak sadrauzdeties un dod man akmenisus pa velti utt.varbut es saku avrbut es kadreiz jusm ar kko iedosu bet tomer liekas ka nee.Jo man vairak patik visu sagrabt neka dot.Tas isumaa air viss ja ir kadi jautajumi drosi raxtiet man te.Es atbildeshu Iepazisimies / Hello 826114
KlaavsKlukste
KlaavsKlukste
Player
Player

Posts : 1
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-09-30
Age : 28
Location : Zilbītes

Back to top Go down

Iepazisimies / Hello Empty Re: Iepazisimies / Hello

Post by Admin Thu Sep 30, 2010 9:05 pm

super ! Uzreiz var just ka ists muonline profesionalis!
Admin
Admin
Localhost
Localhost

Posts : 86
Points : 127
Reputation : 10
Join date : 2010-08-17
Age : 37
Location : Europe

https://mubro.forumotion.com

Back to top Go down

Iepazisimies / Hello Empty Re: Iepazisimies / Hello

Post by martinstids Fri Oct 01, 2010 3:03 am

oo nice, esmu slavens Smile taa tik turpinaat siikie Very Happy skatos serverii wipe Very Happy tas arii mani priecee Very Happy
martinstids
martinstids
Forum man
Forum man

Posts : 13
Points : 15
Reputation : 0
Join date : 2010-09-24

Back to top Go down

Iepazisimies / Hello Empty Re: Iepazisimies / Hello

Post by killeloo Fri Oct 01, 2010 4:57 am

loool nu tu gan esi lohs :DDDD
killeloo
killeloo
Forum man
Forum man

Posts : 30
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 2010-09-23
Age : 31
Location : Bauska

Back to top Go down

Iepazisimies / Hello Empty Re: Iepazisimies / Hello

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum